Akce Trancesated #5 v edici Make it shine se nezadržitelně blíží a kromě Simona O`Shina, Guntra, Sivy, Jaccoba a Ericka Prida zahraje i Unbeat. Bude to již podruhé co Unbeat vystoupí na Trancesated akci.

Unbeat začal svoji kariéru v roce 2011 a od té doby hraje aktivně. Už od malička inklinoval k elektronické hudbě, z níž to byl především trance, který ho nejvíce uchvátil a který od začátku svojí kariéry vždy prezentuje. Netrvalo dlouho a tvrdá práce začala přinášet svoje ovoce. Zahrál si na mnohých významných eventech spolu s jmény jako Markus Schulz, Simon Patterson, Arnej, Sean Tyas, Mark Sherry, Alex M.O.R.P.H a mnoha dalšími. Vystupoval na akcích jako BeeFree, Trancefusion a podobně.

Taktéž se dva roky věnoval organizování vlastní trance párty Unbeaten v dnes už neexistujícím klubu Empire, který se zapsal do paměti skalních fanoušků trancu na Slovensku. Unbeat je spolu se Zolikem rezidentním DJem známé Slovenské párty Ear-Gasmic a také moderátorem stejnojmenné radioshow. Unbeatův styl hraní je nekompromisní a nenechá nikoho chladným.

V roce 2013 se Unbeat začal usilovně věnovat svojí hudební produkci a zanedlouho se začaly ukazovat první úspěchy. Jeho track „Martyrdom“ se dočkal velké podpory od legendy tvrdšího soundu, Johna Askewa. Jeho produkci podpořilil sám Armin Van Buuren v Asotu, a vícekrát i legendární Paul Van Dyk ve svojí Vonyc Session, následovaný jmény jako Sean Tyas, Ben Gold, Photographer, nebo Jordan Suckley. A je to právě label posledně jmenovaného Damaged, kde Unbeatovi vyšel nejnovějšií track „Human Error“, který se momentálně drží v top 30 na Beatportu.