Simon O´Shine, polský Dj a producent, vystoupí jako hlavní hvězda akce Trancesated #5: Make it Shine | 18.3.2016 | Eleven Club – Brno – CZ společně s Erickem Pride, Jaccobem, Unbeatem, Sivou a Guntrem. Pro Simona je to první vystoupení v České republice a jsme rádi, že právě Brno se stane místem jeho debutu. Připomeňte si s námi podzimní rozhovor se Simonem O´Shinem na portálu rave.cz. a Simonovu biografii.

Wojciech Swica, v hudební branži známý jako Simon O´Shine, se narodil 11. září 1999 v Polsku. Do kontaktu s elektronickou hudbou se poprvé dostal v roce 2002. Byl natolik fascinován procesem tvoření muziky, že se rozhodl dokázat sám sobě, že by mohl v této profesi dosáhnout úspěchu. Jeho první amatérské nahrávky byly posuzovány pouze jeho přáteli. Simon se nestylizoval na jeden hudební žánr, ale v každé ze svých skladeb bylo možné slyšet více stylů. Stále hledal hudební styl, na který by se mohl v rámci taneční muziky více soustředit, až konečně našel to, po čem pátral a Uplifting trance se tak ukázal jako perfektní volba.

Během doby, kdy se poctivě věnoval skládání muziky, se jeho produkce stávala ambicióznější a žádanější. V začátcích „Ceaseless“ byl Simon pořád brán jako “underground“. Během tohoto období začala spolupráce a přátelství se Sergay Nevone přinášet ovoce. Společně vytvořili mix emocionální trance hudby. Tracky jako “Butterfly Flight“, “Talitha“, “Jasmine“, “Last Goodbye“ a také věci z novější produkce jako “Apprehension“ jsou jen pár ukázkami, které vznikly z jejich spolupráce.

Simonův sólový track “Miss you/Anya“ , “Your Distant World“ reálně ukazují, jak může emociální hudba vypadat. Časem se ukázalo, že lidé upřednostňují emociální trance a tak stále častěji byly slyšet Simonovy tracky v setech známých Djs z celehé světa jako například Armin van Buuren, Tiesto, Aly & Fila, Roger Shah, Manuel Le Saux a mnoho dalších!

Díky podpoře fanoušků po celém světě si už Simon zahrál na velkých akcích jako například v Buenos Aires, Mar del Plata, Mexico City, Amsterdam, Milano nebo Madrid. Simon slibuje, že rok 2016 bude pro něj nezapomenutelným a přinese mnoho nových debutů v různých částech světa.

Facebook fan page: https://www.facebook.com/SimonOShine

Twitter: https://twitter.com/SimonOshine

Soundcloud: https://soundcloud.com/simon-oshine

Myspace: http://myspace.com/simonoshine

Youtube channel: https://www.youtube.com/user/SimonOShine

12466254_471999679659556_7082682129035114822_o